Yaşamın en keyifli bir o kadarda tedirgin ve endişeli dönemlerinden biri olan gebelik süreci içinde tüm detayları bilgi ve destek vermek amacı ile hazırlanmış olan Facebook gebelik ve annelik bölümü tüm sorularınıza ücretsiz cevap bulabileceğiniz bir alan.

Hamileliğin başlamasından itibaren bebeğinizin gelişimini gün gün izlenebildiği görüntüler ve yorumlar eşliğinde hamile deneyimleri paylaşılmakta. Anne ve bebek sağlığı konusunda bilgilerin yer aldığı gebelik ve annelik facebook sayfasında hamilelikte yaşanabilecek sorunların tanımlanmasının yanı sıra gebe ve hamile beslenmesi ile ilgili bilgilendirici paylaşımlara yer verilmekte.

Yaşamın en mucizevi olaylarından biri olan gebelik döneminde en az kendi sağlığınız kadar önem arz eden bebeğinizin sağlığı konusunda mümkün olduğu kadar bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Hamilelik dönemine ilişkin doktor ve beslenme uzmanı önerilerinin sayfa yöneticileri ve sayfa üyeleri tarafından paylaşılmakta.

gebelik takvimi uygulama

Gebelik ve annelik sayfasının başarılı bölümlerinden biride gebelik takvimi uygulaması ile gebelik döneminizin hangi haftasında olduğunuz hesaplanması yapılmakta. Bu hafta itibari ile gebelik haftanıza göre bebeğinizin gelişimi ve vücudunuzda meydana gelmekte olan değişimler konusunda bilgiler size gönderilmekte. Tüm bu özel destek hizmetler için öncelikle Gebelik Takvimi adresinden sayfayı beğenmelisiniz.

Tüm vücut fonksiyonlarınız ve ruh halinizin değişim gösterdiği bu süreçte, sizinle birlikte aynı heyecanları ve sorunları yaşamakta olan hamileler ve anneler ile bir arada bulunmak ve gerekli tüm bilgilere kolayca ulaşmak üzere sayfadan ve ücretsiz uygulamalarından yararlanabilmektesiniz. Başlangıçtan itibaren hamileliğin her döneminde anne karnındaki bebeğin video görüntülerinin ve tüm gelişim aşamalarının da sayfa üzerinden izlemek mümkün oluyor. Yine doğum sonrasında yeni doğan bebeğinizin kontrol ve aşı zamanları, uyku düzeni ve beslenme bilgileri gibi tüm gerekli konuların yer aldığı sayfa gebeler ve yeni anneler için destek sağlamakta.

Sizde hafta hafta gebeliginizi takip etmek, anne ve bebekte meydana gelen değişiklikleri öğrenmek için Gebelik Takvimi Facebook uygulamasini beğenin.

Yorum Yok