HaberEstetik Menü

EstetikHaber > ünlülerin eski halleri
Etiket :

ünlülerin eski halleri

ünlülerin eski halleri kısa yolu ile işaretlenmiş estetik haber, estetik bilgi, estetik video ve resim listesi. ünlülerin eski halleri konusunda EstetikHaber sitesinde yazılmış haber ve bilgiler..

Bu videoda yabancı ünlülerin estetik ameliyat öncesi ve sonrası görünümlerine ulaşabilirsiniz.
Çok şaşıracaksınız :)

Tüm holywood yıldızları bu videoda toplanmış.

31 Yorum

Memelerine silikon taktırmak isteyen ünlüler şimdilerde estetik cerrah Muzaffer Çelik’in kapısını aşındırıyor. Göğüs estetiğini hiçbir iz bırakmayan ‘koltuk altı’ yöntemiyle gerçekleştirdiği için rağbet gören Çelik’in müşterilerinden bazıları İzel, Reyhan Karaca, Deniz Seki, Şenay Akay ve Arzu Yanardağ. Ve bu ünlü doktor, Milliyet’e, ünlü müşterilerini kızdıracak açıklamalarda bulundu. İşte Çelik’in sırları, müşterileri ve bazı ünlüler hakkındaki iddiaları:

• Ebru Şallı, “Harun istediği için silikonlarımı çıkardım” diyor ama gerçek başka. Daha önce bu problemleri gidermek için ameliyat oldu ama sonuç alamadı. Problemsiz silikonlu göğüs doğalından çok daha güzeldir, kimse çıkartmak istemez.
• Şenay Akay’ı bana sevgilisi Mustafa Ezici getirdi. Silikonlarını 22 Haziran 2001’de taktım. 2 bin doları bulan operasyonun bedeli hesabıma yatırıldı.
• Özlem Yıldız da göğüslerine bir operasyon yaptırmak istiyordu ama televizyon programı nedeniyle bir türlü olmadı. Yakında ameliyatı yapacağız.

• Deniz Akkaya ve Güzide Duran’ın estetikleri başarısız, izler kalmış. Güzide’nin göğsünün altında bir parmak kalınlığında iz var.

• Sanatçıların çoğu adını saklıyor. Mesela İzel farklı bir isimle kaydolup hastaneye yattı.

Yöntem böyle işliyor
Estetik cerrah Muzaffer Çelik’in yöntemiyle operasyonlar şöyle gerçekleşiyor: Göğüsleri büyütmek amacıyla silikon yerine serum fizyolojikli protezler tercih edilir. Uygulanan tekniğe göre koltuk altından girilerek protez kas arkasına yerleştirilir. Koltuk altında iz olmaz. Kas arkasına konması protezin deri altından hissedilmesine mani olur ve doğal görünüm sağlar. Memede kesi, iz ve meme başı his kaybı riski yoktur. Ameliyat yaklaşık 30 dakika sürer. Aynı gün ya da ertesi gün taburcu edilir.

Milliyet

7 Yorum

Son Yazılan Estetik Haberleri

En Çok Okunan Haberler

En Çok Yorum Yapılan Konular

Son Yorum Yapılanlar:

  • Kevser: Ilacin ismini soylermisiniz
  • Kevser: Hangi hastahanede oldunuz bende artik dusunuyorum ameliyati yardimci olursaniz sevinirim
  • Nursen: Merhabalar 5 ,6gün oldu benimmkarın germe ameliyatım hisar hastanesi prof.dr Aydın gozu...
  • gül: Bursa’da nerde acaba
  • barış: arkadaslar ben de dogustan dudak damak yarıgıyla dogdum. yarık dudaaklı oldugunuz ıcın...