Karın germe fotoğrafları hakkında bilgiler ve hamilelik sonrası yapılacak estetik ameliyatlar hakkında bilgilendirme videomuzda yer almaktadır.

Kadınlarda hamilelik sonrasında yaşanan estetik kaygıların ne derece üst düzeyde olduğunu belirten plastik cerrahlar, hanımların konu hakkında daha bilinçli olması gerektiğini belirtiyor. Doğum biçiminin estetik operasyon gerçekleştirmek için zaman farklılığına sebep olduğunu belirten doktorlar, sezeryan ameliyatının normal doğumlara oranla çok daha konforlu görülmesine karşılık normal doğumların ileriye yönelik olarak bayanların estetik görünümü açısından çok daha önemli olduğunu belirtiyor.

Doğum sonrasını takip eden belirli bir süreç içerisinde estetik operasyon yaptıramadığınızı belirtmemiz gerekiyor. Çünkü çocuğunuzun sütten kesilmesi gerekecek ve bu durum gerçekleşmediği takdirde göğüs bölgenizde bir girişim yapılamayacaktır. Karın germe operasyonlarının bayanlar tarafından çok tercih edildiği gerçeği de göz önüne alındığında bayanların karın germe operasyonlarının arkasından tekrar doğum yapıp yapamayacağı konusundaki şüphe olarak dikkat çekiyor.

68 Yorum

Estetik Haber Etiketler: , , ,