Burun ameliyatı çoğu insanın sandığının aksine sadece güzellik ve estetik amacıyla yapılmaz. Sağlık sorunları için de burun ameliyatı yapılabilir ve kimi insanlar için ameliyatla birlikte estetiklikte zorunlu bir hal alabilir. Burnunda et parçası olan rahat nefes alamaz ve konuşma sırasında ses tonları daha farklı çıkar, ya da burun eğrilinden dolayı yine nefes alma konusunda sorunlar yaşanıyorsa ameliyat zorunludur.

En uygun burun estetiği

En uygun burun estetiği

Bu kararı da en iyi KBB doktorları verir. Sizde bu tür sorunları yaşıyor ve diğer kadınlar gibi aynanın karşısında burnunuza değil de güzelliğinize odaklanmak istiyorsanız burun ameliyatı sizin için çözüm olabilir. Üstelik bu durum sandığınız kadar da pahalı değil.

Burun Ameliyatı Pahalı mı?

Burun estetiği yaptırmak isteyenler akıllarına gelen ilk soru burun estetiğinin fiyatlarıdır. Ancak burun estetiği ameliyatı sanıldığı kadar pahalı değil. Bu alanda ülkemizde çok sayıda doktorun bulunması, özel hastanelerin kampanyalar yapmasıyla burun estetiği ameliyatı daha hesaplı bir hal alıyor. Öyle ki, Avrupa’dan gelen pek çok turist estetik ameliyatlarının uygun olması nedeniyle ülkemizi tercih ediyor.

Yorum Yok