Bu konumuzda hem estetik açıdan hemde sağlık açısından sorun olan bir alışkanlık ve bu alıskanlıktan kurtulmanın yollarından bahsedeceğiz.Çocuk yaşlarda başlayan tırnak yeme alışkanlığı çok ciddi bir sağlık problemidir. Hem bu alışkanlıktan kurtulmak hem de sağlıklı ve güçlü tırnaklara sahip olmak ise artık imkansız değil.
En çok yıpranan organlarımızdan olan el ve ayaklarımız sağlığımızın da göstergesidir. Bu konuda Hollanda’da üretilen Trind gençlerin de en büyük derdine yardımcı oluyor. Tırnak yemeği önlerken, tırnağı da güçlendiren bir formüle sahip olan Trind Anti Bite Nail Repair Türkiye’de bu konuda satılan ilk ve tek ürün olma özelliğine de sahip.

Üç Yaşındaki Çocuklarda Bile Kullanılabilir

Çocuk yaşlarda başlayan tırnak yeme alışkanlığı, ilerleyen yaşlarda sınav heyecanları ve gençlik stresleri sebebiyle hayat boyu devam edebilir. Bu alışkanlıktan kurtulmak için yapmanız gereken tek şey bir Trind Anti Bite Nail Repair sahip olmak. Üç yaşındaki çocukların bile kullanabileceği bir şekilde formüle edilmiş ürün aynı zamanda tırnakları güçlendirir ve sağlıklı tırnaklara sahip olmanızı sağlar. Bu görüntüyü sağlamak için Trind Anti Bite Nail Repair üç hafta boyunca hergün uygulanır. Daha sonra tırnakların sağlıklı görüntüsünü devam ettirmek için haftada bir kez uygulamaya devam edilir.

294 Yorum

Estetik Haber Etiketler: , , , ,