Pamela Anderson
Bir taktırıp bir çıkarttığı silikonlarıyla gündemde olan seksi oyuncu, son olarak silikonlarını taktırmak ta karar kıldı.

Hande Ataizi

* Burun operasyonuyla dikkat çeken ünlü oyuncu, geçtiğimiz yıllarda bir kaç kez bu sebeple neşter altına yattı. Oyuncu ayrıca göğüs ameliyatı da geçirdi. Ataizi de estetik seven ünlülerden…

Courtney Love

* Ünlü şarkıcı son görünümüne kavuşabilmek için birçok estetik operasyon geçirdi: burun, kaş kaldırma, göz, göğüs, dudak, boyun ve yanaklarda küçük yağ aldırma operasyonları gibi…

Ajda Pekkan

* Güzelliğine düşkünlüğü ile tanınan Ajda Pekkan, estetik ameliyat denince akla gelen ilk isimlerden. Ünlü şarkıcı burun, yüz gerdirme, çene, yağ aldırma, botoks gibi bir dizi operasyondan geçti.

Melanie Griffith

* Hollywood’un ünlü oyuncusu da estetik bağımlılarından. Burun, göğüs, dudak, çene operasyonları geçirdi. Estetik uzmanları görünümünü sürekli değiştiren oyuncuyu risk altında görüyor.

Deniz Akkaya

* Estetik mucizesinin yarattığı en güzel kadınlardan birisi olan ünlü manken Deniz Akkaya’nın burun, göğüs, kaş kaldırma, çene, yanak, dudak ve diş operasyonu geçirdiği söyleniyor.

Carmen Elektra
Dünyaca ünlü model Carmen Elektra, güzelliğini göğüslerini büyüterek pekiştirdi. Göğüslerini çok büyük yaptırdığı için pişman olduğu söylenen Elektra, “Keşke daha küçük olsalar” diyor.

Jenny Mc Carthy
19 yaşındayken büyük göğüslerin kendisini daha seksi göstereceğini düşünen Mc Carthy, bu nedenle yıllar önce göğüslerine silikon taktırmış. Yaşı büyüdükçe bu fikrin doğru olmadığını gören güzel yıldız, yine de silikonları çıkartmaya yanaşmıyor.

Sabah

8 Yorum

Estetik Haber Etiketler: , , ,