Yurtdışında yapılan klinik çalışmaların büyük bölümünde başarılı sonuçlar alan Lss teknolojisi, OTA Güzellik Merkezi sayesine artık Türkiye’de de uygulanabiliyor.

Lss teknolojisi ile anında incelme

Lss teknolojisi ile anında incelme

Türkiye’nin en önemli güzellik merkezlerinden biri olarak kabul edilen OTA Güzellik Merkezi, Türkiye’de ilk kez kullanılan bir yöntemi daha ülkemize getirmiş durumda.

3 boyutlu cilt onarım sisteminden lazer programlarına, diyet programlarından anti-aginge bir çok konuda başarılı çalışmaları ile bilinen OTA Güzellik Merkezi Lss ile de büyük bir ilgi ve talep çekmiş durumda.

Bölgesel incelme uygulamalarında en yeni metot olarak bilinen Lss (LipoSoundSystem) teknolojisi, radyo frekans ve ses dalgası yöntemi ile çalışan, kişiye özel formül üretilebilen, ağrısı, acısız, cerrahi bir işlem uygulanmadan bölgesel fazla yağlarınızı azaltan bir yöntem.

Şekle girmeniz için Lss yöntemi özellikle cerrahi ameliyat gerektirmeyen bir yöntem olması nedeni ile ilgi çekiyor.

Vücutta biriken yağ dokusunu azaltmak ve şekillendirmek için uygulanan LSS (LipoSoundSystem); medikal estetik ve tıp dünyasında radyo frekans ve ses dalgası sistemini bir arada kullanan ilk ve tek yöntem olarak adını duyurmayı başardı.

Yorum Yok