Estetik plastik cerrahi sağlık hizmetleri ayaktan ve yataklı tedavi hizmetleri olmak üzere iki koldan yürütülmektedir.

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı, kaliteli sağlık hizmeti vermeyi, öğrenci ve araştırma görevlisi eğitimini en iyi biçimde sürdürmeyi ve uzmanlık alanında araştırmalar yaparak bilime katkıda bulunmayı temel amaç edinmiştir.

Anabilim Dalı olarak, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izlemek ve uygulamakla yetinmeyip, katkıda bulunmayı hedef olarak görmekteyiz.

Ayaktan tedavi hizmetleri Trakya Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi poliklinikler bölümünde (D Blok) 1. katta, yataklı tedavi hizmetleri servisler bölümünde (A 3 Blok) 8. katta yürütülmektedir.

Poliklinikte öğretim üyeleri denetiminde araştırma görevlilerinin çalıştığı 2 muayene odasında hastalara hizmet verilmektedir.

Halen kliniğimizde her türlü rekonstrüktif ve estetik cerrahi operasyonu gerçekleştirilmektedir. Klasik operasyonlar dışında, mikrocerrahi, el cerrahisi, kranio-maksillofasiyal cerrahi ve endoskopik cerrahi için gerekli tüm olanaklar mevcuttur ve bu tür operasyonlar rutin olarak yapılmaktadır. Haftanın Pazartesi ve Çarşamba günleri operasyon yapılmaktadır.

Yataklı tedavi hizmetlerinin verildiği Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi servisimiz 1-2 kişilik odalarda 22, özel odalarda 7 olmak üzere 29 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Merkezi ameliyathanede Plastik,Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ameliyatları için tam donanımlı bir oda bulunmakta gerektiğinde ikinci bir oda da kullanılabilmektedir.

İletişim Adres ve Telefonları
Trakya Üniversitesi
Tıp Fakültesi
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı
22030 Edirne
Telefon : (284) 235 76 41

4 Yorum

Estetik Haber Etiketler: , ,