Her insana göre değişen bir sözcüktür güzel kelimesi. Ayrıca da bir o kadar görecelidir yani. Karşı cinsimiz olan Kadınlarda bu göreceli kavrama çok takarlar ve estetik uğruna yapmadıkları şey kalmaz. Bunun içinde çoğu kez burun estetik ameliyatı gibi ameliyatlara başvururlar.Aslında bu ameliyata başvurmalarında en büyük etkenlerden biride doktorlardır.Çünkü doktor altın orana ulaşmak isterler her zaman.

İşte bu altın oran da yüz,burun ve kaşın aralarında ki eşsiz orandır.İşte altın oran denilen bu orana ise ancak ameliyat yoluyla ulaşılmaktadır. Bu oran uğruna yapılan ameliyatlardan sonra burun yada operasyon yapılmış herhangi bir yerde morluklar kalabiliyor kırıklıklar oluşabiliyordu ve bu durumda insanın canını acıtan çok büyük bir olaydır.Ancak Op.Dr. Yakup Aşar adlı uzmanın geliştirdiği yöntem ile bu olaylar olmadan ameliyat geçirebilirsiniz.

Bu yöntem ise video endoskopi ile yapılıyor ve bu yöntem ile burun estetik ameliyatlarında en ince ayrıntılara kadar inilme sağlanıyor ve böylecede insanın istediği burun hassas köprüleme ile elde ediliyor.Bu yöntemin en büyük faydası ise operasyon sonrasında günlük hayatımıza devam etmemiz çünkü bu yöntem eski tüp ameliyatlara benzemiyor ve kendisinde zorluklar barındırmıyor.

estetik dünyasındaki gelişmeler sınır tanımadan ilerliyor ve Estetik dünyasında önde gelen uzmanlar yeni buluşlar ile sürece yön veriyor diyebiliriz. Op.Dr.Yakup Avşar tarafından geliştirilen micro kesme burun estetik ameliyatı yöntemiyle hastalar tampon kullanılmaksızın ameliyat olabilir ve böylece haftalarca hastanede kalmak zorunda kalmıyorsunuz…

Birçok kişi için çok büyük bir fırsat olduğunu düşündüğümüz bu gelişme üzerinden çok vakit geçmemesine karşılık yurt dışındaki estetik hastahanelerinden gelen teklifler, Yakup Avşar tarafından yadırganmamış gibi görünüyor. Teklifler genellikle yöntemin seri üretime geçirilmesi şeklinde görünüyor. Önümüzdeki dönem içerisinde estetik dünyasındaki gelişmeler nasıl olur bunu beraberce gözlemlemeye devam edeceğiz…

Yorum Yok

Estetik Haber Etiketler: , ,