Handpeace başlıklı mekanik cilt soyma uygulamasıdır. Hızlı, ağrısız ve doğal bir yöntemdir. Özel başlığı su, oksijen, minareler, solüsyonlar ve vitaminleri cildin epidermis tabakasına geçirir. Uygulama, ilk andan itibaren etkilerini göstermeye başlar. Yumuşak, nemli, pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Cilt üzerinde oluşmuş sorunlar soyularak tedavi edilirken, cilt altına geçen vitaminler cildi onarılır, tazeler. Jetpeel tekniği ile akne, sivilce ve yara izleri, kırışıklıklar, güneş lekeleri ve ilerleyen yaşa bağlı koyu renkli lekeler önemli oranda kaybolur. Detoks, lifting, komedan ve anti aging işlemlerinde jetpeel tekniği çok faydalıdır.

Jetpeel Uygulaması, Faydaları ve Fiyatları

Jetpeel Uygulaması, Faydaları ve Fiyatları

Uygulama alanları: başta yüz ve boyun bölgesi olmak üzere vücudun her bölgesinde jetpeel uygulanabilir. Jetpeel yöntemi gençleşme konusunda çok başarılı.
Uygulama: basınçlı hava ile serum fizyolojisi, handpiece başlıklarıyla mekanik olarak peeling uygulanır. Özel karışım içerik ve Injet teknolojisi bir araya gelmesiyle uygulanan bu yöntem cilt katmanlarına kolayca ulaşır. Masaj uygulaması cildin için önem taşıyor. Masajla birlikte cilt vitaminleri ( Vitamin B5, Vitamin a, Vitamin E, Hiyalüronik asit) derinlemesine emiyor ve cildi canlanıyor.
Jetpeel yöntemi, cilt yüzeyinde oluşan can sıkıcı izlerin ve lekelerin yok olmasında çok faydalı. Çok tercih edilen bu uygulama can yakmadan ve kısa zamanda çözüm sunuyor. Üstelikte etkisi uzun zaman sürer. Yaşlılık karşıtı uygulamalar arasında jetpeel yöntemi gün geçtikçe adını daha fazla duyurmaya başladı.

Yorum Yok