Terleme

Arkadaşlar aşırı el , koltukaltı ve ayak terlemesinden şikayetçi olup 2008 yılı mart ayının 27’sinde ilki nisanın’22 sindede ikincisi olmak üzere özel çapa hastanesinde sevgili doktorum Op. Dr. İlhan Akaslan’ın yaptığı iki klipsli ets ameliyatı geçirdim. yazılanları okuyorum ve çok üzülüyorum bende kesinlikle reflex terleme denen o şeyden olmadı nedir nasıldır anlatılanları çözebilmiş değilim.

Benim vücudumda genel olarak olan terleme aynen sürüyor onun dışında bana kar kalan ameliyattan sonra hemen etkisini gördüğüm kupkuru ellerim ve koltukaltlarım kaldı ayaklarım tamamen kurumadı ancak onda da azalma var.

Ben bu reflex terleme denilen şeyin kişi tarafından pisikolojik olarak yaratılabilmiş olduğunu düşünüyorum ama şunu da rahatlıkla söyleyebilirm ki istediğim giysiyi koltukaltımdan belime kadar olan lekeler olmadan yeni tanıştığım biri ile tokalaşırken ilk anda kötü bir izlenip tabiri caizse bir-sıfır yenik başlamak adına başka yerimde terleme olsa bile buna katlanırdım.

Benim gibi düşünen arkadaşlar bence daha bu konuda kafasını bulandırmasınlar ameliyatta çok yorucu olmadığından eğer kararlılarsa bir an önce kurtulsunlar.

Bu estetik ameliyatla bende heyecan denen şey de olduğu gbi gitti eskisi gibi panik bir insan asla değilim hayatıma yeniden başladım gerçekten şuanda herşey mükemmel. bence internetten daha fazla araştırmak yerine bu işi yapan doktorlarla görüşüp kendinizi yakın hissetiğiniz işinde uzman olduğunu düşündüğünüz bir doktora ameliyatınızı olun.

Bir sorunuz olduğunda bu platformdan cevaplamaya hazırım ama size tavsiyem daha fazla bu sıkıntı çekmeyin çok fazla araştırarak da kafanızı bulandırmayın…

Rumuz: Ece K.

225 Yorum

Estetik Haber Etiketler: , ,